ЛСОУ взяла участь у засіданні робочої групи з питань розвитку медичного страхування в Україні

15 лютого 2022 року відбулась установча зустріч Робочої групи з питань розвитку медичного страхування в Україні, організована Міністерством охорони здоров’я України.

В ході зустрічі учасникам засідання було презентовано проекти з добровільного медичного страхування витрат на лікарські засоби та досвід їх реалізації. Також учасники обговорили проблеми та перепони, які виникають в результаті реалізації проектів, підвели результати зустрічі та напрацювали подальші плани.

Участь у засіданні взяли представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Ліги страхових організацій України, Асоціації «Страховий бізнес», Національної асоціації страховиків України, АТ КБ «ПриватБанк», страховиків тощо.

Нагадаємо, що 07 грудня 2021 року Міністерство охорони здоровʼя, Комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Національна асоціація страховиків України, Ліга страхових організацій України, Асоціація «Страховий бізнес» та Акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» підписали меморандум про співпрацю в галузі добровільного медичного страхування витрат населення, пов’язаних із забезпеченням лікарськими засобами та медичними виробами.