17 лютого Ліга страхових організацій України разом з Асоціацією «Страховий бізнес» та Національною асоціацією страховиків зустрілася з представниками Національного банку України.

Від НБУ до зустрічі долучилися заступник Голови Національного банку Ярослав Матузка, директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Ольга Максимчук та начальник управління нагляду за страховим ринком Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Ірина Сіренко.

Сторони обговорили актуальні для страхового ринку питання. Зокрема, зосередили увагу на кібербезпеці на страховому ринку. Особливо на питаннях захисту інформації, які сьогодні набули особливої гостроти. Також обговорили інструменти інвестування коштів страхових резервів та зміни у розрахунках платоспроможності страховиків, які плануються Національним банком.

Крім того, учасники схвально оцінили зустрічі зі страховим ринком, проведені регулятором на минулому тижні. Зокрема, на яких були роз’яснені питання, пов’язані зі складанням та поданням нової звітності та стратегією безвиїзного нагляду.

Представники регулятора та страхового ринку домовилися про подальшу співпрацю.

«Національний банк продовжить регулярні зустрічі з представниками ринків небанківських фінансових послуг. Оскільки ринки наразі трансформуються, важливо обговорювати усі проблемні питання шляхом відкритого діалогу та разом із бізнесом знаходити ефективні шляхи їх вирішення», – прокоментував результати зустрічі Ярослав Матузка.