Віктор Берлін: Сьогоднішні студенти дуже скоро стануть драйвером розвитку економіки України і страхової галузі, зокрема

Студенти – найпрогресивніша частина суспільства. Відсутність бар’єрів, прагнення змін і потужна енергія – це ті характеристики, які спонукають молодих людей творити краще майбутнє. Впевнений, що сьогоднішні студенти вже дуже скоро стануть драйвером розвитку економіки України і страхової галузі, зокрема.

Про це сказав Президент ЛСОУ Віктор Берлін, виступаючи на Міжнародній науково-практичній конференції «Стійкість бізнесу і добробут домогосподарств: фінансові та соціальні аспекти», організатор якої кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Також Віктор Берлін підкреслив, що: «Випускники кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту КНУ імені Тараса Шевченка працюють чи не у кожній страховій компанії України. І, зважаючи на той факт, що страховий сектор функціонує безперебійно, виконуючи усі свої зобов’язання перед клієнтами і державою навіть в умовах війни, впевнено можу сказати, що це і ваша заслуга, як викладачів».

Крім того, президент ЛСОУ акцентував увагу, що вже розпочалася підготовка до  відбудови України, це означає, що ми маємо готуватися і до активізації страхового сектора.

«Страхування, як невід’ємна складова економіки України, напряму залежить від її розвитку, тож зростатиме економіка, збільшуватиметься потреба у страховому захисті. Відповідно збільшиться запит не лише на локомотивні види страхування, мають активізуватися й інші види, попит на які наразі невеликий, зокрема, страхування будівельно-монтажних ризиків, АПК,  морського транспорту, фінансових ризиків, тощо.

Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України вже ведуть активну роботу із залучення іноземних інвестицій, які допоможуть нам відродити інфраструктуру і економіку країни, – підкреслив президент ЛСОУ. – А необхідною умовою надходження інвестицій і початку активної відбудови країни має стати ринок страхування воєнних і супутніх ризиків. Важливість якого підкреслив і Президент України Володимир Зеленський, зазначивши, що пілотний проект із запровадження страхування воєнних ризиків для бізнесу – важливий інструмент для підприємців».

На завершення Віктор Берлін підкреслив, що страхова галузь країни активно розвиватиметься, а відтак потреба у кваліфікованих кадрах зростатиме, тож  необхідно поглиблювати співпрацю бізнесу і науки: «Ліга страхових організацій України впевнена, що страховий ринок потребує молодих професійних кадрів, тож на базі нашої асоціації в рамках Меморандуму про співпрацю між ЛСОУ і економічним факультетом КНУ ім. Шевченка ми плануємо активізувати співпрацю для того, щоб студенти мали можливість на практиці  застосовувати свої теоретичні знання і по закінченню університету володіли й практичними навичками».