Hовини ЛСОУ

21.11.2019

Шановні колеги!

Ліга страхових організацій України щиро вітає Вас зі святом новітньої історії країни — Днем Гідності та Свободи! Разом ми змінимо Україну!

20.11.2019

Президент ЛСОУ взяв участь у засіданні круглого столу з питань удосконалення системи підтримки українського експорту

20 листопада 2019 року в УСПП відбувся круглий стіл з питань удосконалення системи підтримки українського експорту та розвитку державно-приватного партнерства в зовнішньоекономічній сфері.

18.11.2019

ЛСОУ взяла участь у засіданні круглого столу «Очікувані зміни у нормативних вимогах, порядку функціонування і нагляду щодо діяльності страхових компаній»

15 листопада 2019 року Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України провів засідання круглого столу «Очікувані зміни у нормативних вимогах, порядку функціонування і нагляду щодо діяльності страхових компаній».

18.11.2019

До уваги учасників ринків фінансових послуг!

Повідомлення про набрання чинності нормативно-правового акта Нацкомфінпослуг.

17.11.2019

Дорогі друзі!

Ліга страхових організацій України сердечно вітає Вас з Міжнародним днем студента! Це свято тих, хто насичений натхненням, ентузіазмом та великою любов’ю до життя! Зі святом!

16.11.2019

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Ліга страхових організацій України щиро вітає Вас з нагоди професійного свята! Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації, які Ви уособлюєте. Бажаємо всім працівникам радіо, телебачення та зв’язку нових досягнень, вдалих творчих задумів і грандіозних проектів! Миру та благополуччя Вам і Вашим родинам!

15.11.2019

Шановні колеги!

Ліга страхових організацій України вітає з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Сьогодні спільні зусилля вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника та страхового ринку України закладають надійну основу для забезпечення продовольчої безпеки та збільшення експортного потенціалу держави. Зі святом!

08.11.2019

ЛСОУ взяла участь в консультаціях з представниками бізнесу щодо спрощення регуляцій бізнесу в частині прискореної амортизації та змін до обов’язкових видів страхування

7 листопада 2019 року у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики відбулись консультації із представниками бізнесу щодо спрощення регуляцій бізнесу в частині прискореної амортизації та змін до обов’язкових видів страхування.

06.11.2019

ЛСОУ здійснила експрес-аналіз показників діяльності компаній non-life страхування — учасників проекту «Відкрите страхування» за січень-вересень 2019 року

Страхові компанії – учасники Проекту «Відкрите страхування», що здійснюють види страхування, інші, ніж страхування життя, у вересні 2019 року збільшили надходження валових страхових премій з добровільного медичного страхування на 42,7 % у порівнянні з серпнем.

05.11.2019

ЛСОУ взяла участь у засіданні круглого столу «Страхування відповідальності як механізм фінансового стимулювання бізнесу за принципом інвестування коштів у власну безпеку»

4 листопада 2019 року під головуванням заступника міністра МВС Антона Геращенка, в Державній службі з надзвичайний ситуацій відбувся круглий стіл, на тему «Страхування відповідальності як механізм фінансового стимулювання бізнесу за принципом інвестування коштів у власну безпеку».

05.11.2019

До уваги страховиків!

Повідомлення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, про державну реєстрацію нормативно-правового акта.

04.11.2019

До уваги страховиків!

Інформація щодо обов’язкового аудиту фінансової звітності.

04.11.2019

Ліга страхових організацій України вітає з професійним святом – Днем залізничника!

Cтраховий ринок України активно співпрацює з залізничною галуззю, забезпечуючи необхідною підтримкою її динамічний розвиток. У цей святковий день бажаємо Вам професійного зростання, гідних умов праці, вдячних користувачів Ваших послуг! Зі святом!

01.11.2019

До уваги страховиків!

Прийнято за основу проект Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»/

31.10.2019

ЛСОУ опрацювала проект Закону України «Про реалізацію страхових послуг» та направила до Нацкомфінпослуг зауваження і пропозиції

Ліга страхових організацій України направила до Нацкомфінпослуг зауваження і пропозиції до робочої версії проекту Закону України «Про реалізацію страхових послуг».

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ... 211 212 213