Навіть співробітники найризикованіших професій отримують травми в побуті. Це ще раз підтверджує той факт, що кожен з нас ходить під Богом і може захворіти або отримати травми в будь-який момент. Тому важливо вчасно подбати про свій фінансовий захист та оформити Договір страхування життя з максимальним набором страхових ризиків, як це зробив співробітник МНС.
В зв’язку з вибором професії та щоденно наражаючись на небезпеку молодий чоловік прекрасно усвідомлює вартість людського життя. Тому 01 липня цього року 26-річний житель Хмельницької області прийняв рішення укласти 20-річний Договір страхування життя за накопичувальною програмою «ТАС – Лайф». Крім накопичувальної складової він також подбав і про свій страховий захист, обравши максимальний набір ризиків за програмою. І вже менш ніж через тиждень після початку дії Договору страхування, збираючи врожай вишні, чоловік отримує травму – «закритий перелом 5 – тої п’ясткової кістки лівої кисті зі зміщенням».
Клієнт миттєво викликав швидку допомогу, його транспортували в лікарню, де він знаходився протягом 9 днів після того як йому провели хірургічне втручання. Після виписки з лікарні чоловік перебував на амбулаторному лікуванні ще 2 тижні. Таким чином згідно з умовами програми «ТАС – Лайф» у Клієнта одночасно спрацювало п’ять страхових випадків, які були передбачені його Договором страхування, а саме:
- Травматизм;
- Виклик швидкої допомоги з подальшою госпіталізацією в результаті нещасного випадку;
- Госпіталізація в результаті нещасного випадку;
- Хірургічне втручання в результаті нещасного випадку;
- Тимчасова втрата працездатності після госпіталізації в результаті нещасного випадку.
Загалом за усіма страховими випадками СК «ТАС» здійснила страхових виплат на суму майже 7 тис. гривень.
Є досить відомий вислів про страхування життя, який розкриває суть страхування життя: «Страхування життя подібно парашуту. Якщо у Вас його немає, коли воно необхідне – Вам воно вже більше ніколи не знадобиться!».