Ліга страхових організацій України

CГ «ТАС» виступила спонсором Дня міста у Харцизьку

Цього року День міста у Харцизьку, що на Донеччині, святкували особливо урочисто.

Справа в тому, що День народження міста співпав із Днем металурга, який, зазвичай, є тут особливим святом, адже Харцизьк – це місто металургів. На його території розташовані канатний завод «Сілур», завод арматурного лиття, завод «Донбас-Ліберті», машинобудівний завод та трубний завод, який у цей день також відзначав свою 110-ту річницю.

Протягом святкування у місті було проведено близько 50 заходів. Серед їх численних учасників і меценатів був і колектив Центру Продажів Харцизьк Донецької Регіональної Дирекції  Страхової Групи «ТАС». Зокрема, під час урочистостей кращі керівники підприємств і лідери виробництва отримали не тільки почесні нагороди за значний вклад у розвиток міста від мера Харцизька, але й подарунки від СГ «ТАС».     

Фахівці ЦП Харцизьк також встановили свій промо-намет на центральній площі біля Будинку культури, де знаходилася одна з найбільших цікавинок свята – величезний самовар, скуштувати чаю з якого усіх мешканців і гостей міста запрошували справжні запорізькі козаки. Тож усі учасники свята із задоволенням пригощалися «козацьким» чаєм та фірмовими солодощами від СГ «ТАС», а також знайомилися із страховими продуктами Компанії.

Не обійшла увагою Страхова Група «ТАС» ще один цікавий захід – дитячий матч з міні-футболу. У ньому взяли участь 4 команди – усього 24 чоловіки. Після гри всім її учасникам були вручені пакети із фірмовими солодощами СГ «ТАС» і детальною інформацією про програму «ТАС-Школяр». А команда переможців отримала також у подарунок бейсболки із логотипом СГ «ТАС».

Новини страхування Україна