Ліга страхових організацій України

CК “Еталон” провела навчання спеціалістів з розвитку агентської мережі

Страхова компанія “Еталон” провела навчання спеціалістів з розвитку агентської мережі, повідомляє прес-служба компанії з посиланням на заступника голови правління Ігоря Надточія.

З 3 по 6 жовтня 2006 року СК “Еталон” провела навчальні тренінги, метою яких було поглиблення знань і практичних навичок фахівців регіональних структурних підрозділів в галузі організації, а також техніки продажу страхових продуктів. В процесі тренінгу спеціалісти компанії отримали нові інструменти та методики, які в подальшому вони зможуть з користю використовувати в своїй роботі, вдосконалюючи якість обслуговування клієнтів. Велику увагу було приділено вивченню нових страхових продуктів, а також особливостям їх впровадження та продажу через агентську мережу. Особливий акцент був зроблений на психологічні аспекти поведінки продавця в процесі продажу страхових послуг. Тренінг проводився фахівцями одного з провідних українських тренінгових агентств.

Спеціалісти СК “Еталон”, які пройшли тренінгові навчання, висловили велике задоволення і вдячність керівництву компанії за організацію заходу, який дозволив кожному з присутніх отримати нові знання та підвищити свій освітній та професійний рівень.

Новини страхування Україна