Ліга страхових організацій України

До уваги страховиків!

28 грудня 2015 року Верховна Рада України зареєструвала поданий Кабінетом Міністрів України Проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю пасажирів та третіх осіб» №3732.

Проект Закону України розроблено Міністерством інфраструктури України з метою переходу від обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті до обов’язкового страхування відповідальності автомобільного, автомобільного самозайнятого перевізника, міського електричного, залізничного, морського перевізника та перевізника на внутрішніх водних шляхах за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю пасажирів та третіх осіб.

Проект акту погоджено без зауважень Міністерством соціальної політики України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Державною регуляторною службою України та із зауваженнями, які враховано частково – Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством фінансів України. Висновок Мін’юсту від 22 жовтня 2015 року – погоджено із зауваженнями, які враховано.

Проект Закону також погоджено соціальними партнерами Мінінфраструктури: Лігою страхових організацій України, Федерацією професійних спілок України та за умовчанням Федерацією роботодавців України.

Ліга страхових організацій України взяла активну участь у розробці даного законопроекту.

Hовини ЛСОУ Актуально