Ліга страхових організацій України

Довгостроковий кредитний рейтинг СК «УСГ» підтверджено на рівні uаАА+

Інститут Аналізу Ризиків підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг СК «Українська страхова група» на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом.

12 листопада поточного року Інститут Аналізу Ризиків підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг Страхової компанії «Українська страхова група» на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом.

СК «УСГ», як фінансова установа з рейтингом «uaAА+», характеризується дуже високою здатністю виконувати взяті на себе зобов’язання в умовах українського страхового ринку.

У зв’язку з поліпшенням фінансових показників, рейтинг поточного фінансового стану «Української страхової групи» підвищено до рівня «а» (відмінний) і свідчить про те, що Компанія володіє всіма необхідними фінансовими активами, а результати її операційної діяльності сприятливі для виконання всіх своїх поточних зобов’язань. Рейтинг доступу до капіталу підтверджений на рівні «b» (хороший).

Аналітики Інституту Аналізу Ризиків відзначили, що страхові платежі СК «УСГ», в порівнянні з 9 місяцями 2014 року, в цілому зросли на 17,7%. При цьому варто відзначити, що по автокаско вони виросли на 19,9%, а з «автоцивілки» – збільшилися на 20,1%.

Новини страхування Україна