Ліга страхових організацій України

„Назустріч людям”, але не страхуванню життя

26 травня 2005 р. (четвер) з 14.00 до 16.00 на веб-сайті „Інтернет-конференції в реальному часі” (www.conference.osp-ua.info) відбудеться он-лайн Інтернет-конференція Галини Миколаївни Третьякової, Голови правління страхової компанії “Аска-Життя”.

Конференція має назву “Назустріч людям”, але не страхуванню життя”. Виносячи таку тему на обговорення широкого загалу, страховики хочуть привернути увагу до сьогоднішніх дій Уряду України, які фактично спрямовані на позбавлення громадян можливостей соціального захисту через страхування життя.

Проаналізувавши варіант проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законів України”, запропонований Кабінетом Міністрів України, голова Страхової компанії “Аска-Життя” Галина Третьякова справедливо ставить і хоче почути відповідь на питання: „Чому в нашій Країні, де рівень соціального захисту доволі низький, можновладці ставлять палки в колеса страховикам по страхуванню життя, а відповідно і громадянам, які пробують захистити себе там, де тільки намагається зробити це Держава?”

Будьмо соціально активними! Подбаймо про свій соціальний захист! Висловимо своє ставлення до змін законодавства, пропонованих Урядом!

Долучайтеся до дискусії, що розпочалася вже зараз на сайті www.conference.osp-ua.info, а також відбуватиметься в режимі реального часу 26 травня 2005 р. (четвер) з 14.00 до 16.00.

Архів Новини страхування