Ліга страхових організацій України

Голова Правління СК „Юпітер” взяв участь у роботі Другого Літнього Університету Демократії при Раді Європи у місті Страсбург

Демократія, права людини, євроінтеграція, верховенство права, глобалізація, соціальний захист… Саме ці ключові питання стали головними темами для обговорення під час роботи другого Літнього Університету Демократії, організованого Радою Європи.

У даному заході, який відкрив Генеральний секретар Ради Європи Террі Девіс, взяли участь більш ніж 600 учасників, які презентували 15 європейських країн, що зустрічались у місті Страсбург (Франція) з 2 по 6 липня 2007 року. Активну участь у даному заході взяв Голова Правління Закритого акціонерного товариства „Юпітер страхування життя Вієнна Іншуранс Груп” (далі – СК „Юпітер”) Руслан Васютін. За словами пана Васютіна, ділове середовище, у якому функціонують сучасні компанії в Україні, змінюється настільки швидко, що надзвичайно важливим стає дотримання стратегічних орієнтирів розвитку, які б базувалися не лише на фінансових показниках компанії, але й, перш за все, на загальнолюдських цінностях та сучасних європейських тенденціях. Саме тому СК „Юпітер” послідовно реалізує політику забезпечення європейських стандартів та методів ведення діяльності, які б дали йому змогу йти в ногу з часом і вчасно реагувати на будь-які зміни у бізнес-середовищі, орієнтуючись на передові європейські зразки. Представлення СК „Юпітер” на такому високому рівні стало можливим завдяки активній участі пана Васютіна у роботі Української Школи політичних студій, одним із головних завдань якої є формування нової генерації вітчизняної політичної еліти, а також забезпечення позитивного конструктивного впливу європейської інтеграції на розвиток українського бізнесу. „Ми є частиною Vienna Insurance Group – однієї з найбільших та найавторитетніших груп Центральної і Східної Європи, і європейські стандарти обслуговування клієнтів та якості надання послуг для нас не просто слова. Це філософія ведення бізнесу, яка залишається незмінною протягом майже двох століть”, – зазначив пан Васютін.

Новини страхування Україна