Ліга страхових організацій України

Клієнти-фізичні особи СК «Юпітер» відтепер не будуть сплачувати комісію у «Райффайзен Банк Аваль».

ЗАТ СК «Юпітер» із задоволенням повідомляє приємну новину!

З 2 квітня 2007 року усім клієнтам СК «Юпітер» – фізичним особам при сплаті страхових внесків через відділення «Райффайзен Банк Аваль» не потрібно сплачувати комісію за послуги банку! До нині фіксована комісія становила 7 грн. Це стосується усіх відділень зазначеного банку!

ЗАТ СК «Юпітер» вирішило відтепер сплачувати послуги банку за перерахунок коштів із сплати страхових внесків клієнтів – фізосіб за свій рахунок. Цей важливий та унікальний крок зроблено в рамках задекларованої раніше стратегії компанії, спрямованої на забезпечення найвищого рівню обслуговування клієнтів, який відповідатиме не лише зростаючим вимогам ринку, але й високому авторитету Vienna Insurance Group, до якої входить СК «Юпітер».

ЗАТ СК «Юпітер» та Vienna Insurance Group, що є основним акціонером компанії, активно вдосконалюють систему клієнт-сервісу і дотримуються політики абсолютної пріоритетності інтересів клієнтів, яка є однією із конкурентних переваг групи не лише в Україні, а й у Центральній та Східній Європі!

Новини страхування Україна