Ліга страхових організацій України

ЛСОУ направила Міністру фінансів України та Асоціації платників податків України пропозиції до Податкового кодексу України

Ліга страхових організацій України звернулась до Міністра фінансів України Наталії Яресько та Голови Асоціації платників податків України Гріголе Катамадзе щодо внесення змін до Податкового кодексу України.

У своїх зверненнях Ліга зазначає, що згідно з прийнятими змінами до Податкового кодексу з 1 січня 2015р. в Україні введено змішану систему оподаткування страхових компаній, а саме 3% податок на дохід і податок на прибуток на загальних підставах.

На думку ЛСОУ, введення даної системи оподаткування для страхових компаній є несправедливою і дискримінаційною політикою, оскільки інші фінансові установи будуть платить тільки один податок. Крім того, ці податкові нововведення, призведуть до збільшення податкового навантаження на 30-35%, наслідком чого є погіршення фінансового стану страховиків, втрата інвестиційної привабливості цього бізнесу та подвійне оподаткування клієнтів страховиків.

У зв’язку із цим Ліга страхових організацій України підготовила і направила в Мінфін та Асоціацію платників податків України пропозиції щодо змін до Податкового кодексу України, які пропонує розглянути та врахувати при доопрацюванні змін до Податкового кодексу України.

Hовини ЛСОУ Актуально