Ліга страхових організацій України

ЛСОУ направила у Комітети ВРУ пропозиції до Податкового кодексу України

Ліга страхових організацій України звернулась до Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної та першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайла Довбенка щодо внесення з змін до Податкового кодексу України.

Ліга зазначає, що згідно з прийнятими змінами до Податкового кодексу з 1 січня 2015р. в Україні введено змішану систему оподаткування страхових компаній, а саме 3% податок на дохід і податок на прибуток на загальних підставах.

Ці податкові нововведення, на думку ЛСОУ, призведуть до збільшення податкового навантаження на 30-35%, наслідком чого буде погіршення фінансового стану страховиків, і вважає, що введення даної системи оподаткування для страхових компаній є несправедливою і дискримінаційною політикою, оскільки інші фінансові установи будуть платить тільки один податок.

У зв’язку із цим Ліга страхових організацій України підготовила і направила Голові Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та першому заступнику Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності пропозиції щодо змін до Податкового кодексу України, які пропонує розглянути та врахувати при внесенні змін до Податкового кодексу України.

Hовини ЛСОУ Актуально