Ліга страхових організацій України

ЛСОУ провела засідання Ради з питань страхування життя

9 грудня Ліга страхових організацій України провела засідання Ради ЛСОУ з питань страхування життя. Відкрив засідання Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк, який зазначив, що 8 грудня в Національному банку України відбулось засідання Громадської ради при НБУ під головуванням Станіслава Аржевітіна, на якому розглядалась ініціатива одного із членів Громадської ради щодо створення Національної страхової компанії.

На переконання Президента ЛСОУ, запропонована модель створення Національної страхової компанії не відповідає нормам чинного законодавства та несе велику кількість ризиків всій фінансовій системі країни. Крім того, Національний банк України як Регулятор за небанківськими фінансовими установами не може створювати Національну страхову компанію. Такий підхід, на думку членів Ради ЛСОУ з питань страхування життя, повністю унеможливлює надання рівних умов конкуренції для всіх учасників страхового ринку, що гарантується законодавством України.

За результатами обговорення даного питання Члени Ради ЛСОУ з питань страхування життя вирішили провести фахову зустріч з ініціаторами створення Національної страхової компанії, детально опрацювати дане питання та надати експертні висновки і пропозиції щодо подальших спільних дій ЛСОУ та Громадської ради при НБУ.

Hовини ЛСОУ Актуально