18 листопада в рамках проведеного Спільного засідання Президії та Ради Ліги страхових організацій України відбулось підписання Меморандуму про інформаційне співробітництво і партнерство між Лігою страхових організацій України та Першим діловим телеканалом. Від Ліги страхових організацій України меморандум підписав Президент ЛСОУ Олександр Філонюк, від імені Першого ділового телеканалу – директор Олена Ботіна.
В рамках підписаного документу сторони виразили готовність та наміри співпрацювати у сфері інформаційних послуг, зокрема, створенню нової інформаційно-аналітичної програми «Страхування без кордонів» за участю членів Ліги страхових організацій України та провідних експертів ринку.
Новий проект Першого ділового телеканалу – це щотижнева інформаційно-аналітична програма, що допоможе зорієнтуватися на теренах страхового бізнесу держави та світу. Планується, що основними темами нової програми стануть страхування життя, пенсійне страхування, медичне страхування, страхування автотранспорту, страхування майна громадян та ін.