Ліга страхових організацій України

ЛСОУ взяла участь у дискусійній платформі «Захист прав споживачів фінансових послуг»

21 листопада 2018 року за ініціативи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, факультет фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету  провів дискусійну платформу «Захист прав споживачів фінансових послуг». Мета заходу – обговорення  шляхів  вирішення  проблем захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні.

Ліга страхових організацій України багато років акцентує увагу на необхідності зростання довіри споживачів до фінансового сектору, оскільки саме це є запорукою розвитку страхового ринку України.

Серед основних питань для обговорення – ключові проблеми захисту прав та інтересів споживачів фінансових послуг в Україні; гармонізація законодавства щодо регулювання ринків фінансових послуг відповідно до Європейських Директив та формування інституції фінансового омбудсмена в Україні.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедр банківської справи, фінансів, загальноправових дисциплін, адміністративного, фінансового та інформаційного права, аспіранти, студенти КНТЕУ та КНЕУ ім. В. Гетьмана. Лігу страхових організацій України представила віце-президент організації Романа Навальківська.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/

Hовини ЛСОУ Актуально