29 березня 2017 року відбулось розширене засідання Громадської колегії Ради НБУ. Відкрив засідання Голова Громадської колегії Ради НБУ Станіслав Аржевітін.
Обговорювались питання впливу монетарних умов програми співпраці України з МВФ на грошово-кредитну політику та економічний розвиток країни. Учасники розглянули текст останнього Меморандуму про економічну та фінансову політику, отриманий з відкритих джерел у мережі. 4 березня 2017 року МВФ на своїй інтернет-сторінці повідомив про досягнення домовленості з українською владою щодо оновленого Меморандуму, що відкриває шлях для третього перегляду програми розширеного фінансування (у другій половині березня) та виділення чергового траншу в обсязі близько 1 млрд. дол.
Громадська колегія Ради НБУ вирішила запропонувати Раді Національного банку України ініціювати створення профільної робочої групи з удосконалення методологічних принципів і моделі фінансового програмування з врахуванням особливостей економіки України; виступити з ініціативою стосовно зміни монетарних умов програми співпраці України з МВФ; розглянути питання щодо приведення співпраці України з МВФ у відповідність до вимог статті 85 Конституції України в частині затвердження Верховною Радою України рішень про одержання нових позик від МВФ та здійснення законодавчим органом контролю за їх використанням та інші необхідні кроки.
В роботі засідання Громадської колегії Ради НБУ взяли участь керівники і представники Національного банку України, члени Ради НБУ, фахівці у сфері банківської справи, експерти та науковці. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент організації, член Громадської колегії Ради НБУ, Олександр Філонюк.
Як повідомлялось на початку березня, Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк увійшов до складу Громадської колегії Ради Національного банку України. Таке рішення на підставі пункту 11 Положення про Громадську колегію Ради НБУ погодив Голова Ради Національного банку України Б.М.Данилишин.
Громадська колегія Ради Національного банку України є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом, створеним для забезпечення діалогу з громадськістю під час вирішення питань щодо забезпечення стабільності банківської системи та стійкості грошової одиниці, захисту прав та інтересів споживачів фінансових послуг і подання Раді Національного банку України пропозицій щодо виконання нею своїх зобов’язань. Громадська колегія була утворена як правонаступник Громадської ради Національного банку України, проте з розширеними повноваженнями.