Ліга страхових організацій України

ЛСОУ взяла участь у Workshop «Аутсорсинг для страхових компаній і учасників фінансового ринку»

19 листопада Центр Бізнес-Стратегій «ПЕРСПЕКТИВА» провів Workshop «Аутсорсинг для страхових компаній і учасників фінансового ринку». Лігу страхових організацій України представила Лариса Голозубова, Віце-президент ЛСОУ.

Основна мета заходу – надання учасникам можливості провести активний пошук і кваліфікований вибір форм і методів зменшення витрат на ведення справи, які у багатьох компаній в 2-3 рази перевищують аналогічні витрати провідних зарубіжних страхових компаній; підвищення якості роботи багатьох служб і підрозділів вітчизняних страхових компаній за рахунок залучення до виконання необхідних їм функцій високопрофесійних, спеціалізованих партнерів з успішним досвідом роботи та ознайомлення керівників різних підрозділів страхових компаній з передовими та інноваційними видами послуг та форм роботи, які застосовуються на вітчизняному фінансовому ринку.

В заході взяли участь топ-менеджери страхових компаній, фінансові директори та фінансові аналітики, юристи, фахівці служб врегулювання і економічної безпеки, ІТ, маркетингу і реклами, продажів, господарського блоку та ін.

Hовини ЛСОУ Актуально