Ліга страхових організацій України

ЛСОУ взяла участь в розширеному засіданні Правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій України

18 грудня Український союз промисловців і підприємців (УСПП) провів розширене засідання Правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій України. Лігу страхових організацій України представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

З доповіддю перед присутніми виступив президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах Він наголосив, що за офіційними даними тіньова економіка країни вже склала 42% від ВВП, показники по всіх ключових економічних позиціях негативні, продовжує занепадати промислове виробництво. «Все це свідчить про те, що у нас просто немає запасу часу і міцності займатися політичними «торгами», невмотивованими суперечками – треба стабілізувати ситуацію – швидко, професійно і головне – спільними зусиллями, не відхрещуючись від пропозицій громадськості і бізнесу», – зазначив Анатолій Кінах.

Додатковим викликом для України учасники заходу вважають високий рівень невизначеності податкової політики держави, фактичний зрив фіскальної реформи, спробу урядовців проштовхнути антипідприємницький варіант та побудувати на ній бюджет на 2016 рік. Підприємці, промисловці та низка народних депутатів закликають владу не приймати нашвидкоруч податкову реформу, що є лише її імітацією, а разом з діловою громадою, неурядовими організаціями напрацювати прийнятний варіант вже на початку наступного року.

В засіданні взяли участь представники центральних органів державної законодавчої і виконавчої влади, керівники громадських організацій, галузевих асоціацій та організацій роботодавців, представники бізнесу, наукових організацій та засобів масової інформації.

Hовини ЛСОУ Актуально