Ліга страхових організацій України

Луганське управління страхування СК «VAB СТРАХУВАННЯ» придбало власне приміщення

ЗАТ «VAB Страхування» придбала ще одне власне приміщення для Управління страхування по Луганській області, яке знаходиться за адресою: м.Луганськ, вул. 16-та лінія, 7.

Між іншим, компанія «VAB Страхування» вже до кінця 2006 року планує відкрити точки продажу страхових продуктів по всіх регіонах держави і створити своїм представникам зручні умови для роботи.

Компанія «VAB Страхування» працює на страховому ринку України з 2002 року. До 23 вересня цього року здійснювала свою діяльність під назвою «Страхова компанія «Лідер». На сьогодні компанія має 23 ліцензії на здійснення 7 обов’язкових і 16 добровільних видів страхування.

Станом на 30 жовтня 2006 року загальна сума надходжень страхових платежів складає понад 24 млн. грн., сума страхових виплат — більше 2 млн. 100 тис. грн. Запас платоспроможності – 72, 6 млн, що у 44 рази перевищує нормативну платоспроможність. За обсягом статутного капіталу, що становить 65,5 млн. грн., компанія входить до числа найбільш капіталізованих страхових компаній України.

Новини страхування Україна