Ліга страхових організацій України

МТСБУ виплачує за страховика, визнаного банкрутом

Згідно з п.п. «ґ» п. 41.1 ст. 41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі—Закон), МТСБУ за рахунок коштів Фонду захисту потерпілих відшкодовує шкоду у разі недостатності коштів та майна страховика – члена МТСБУ, що визнаний банкрутом та/або ліквідований, для виконання його зобов’язань за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

Постановою Господарського суду м. Києва від 23.10.2007 року ЗАТ СК «Бонус» визнано банкрутом у зв’язку з тим, що його майна недостатньо для задоволення вимог кредиторів.

29 лютого 2008 року Президія МТСБУ прийняла рішення, відповідно до якого Дирекція МТСБУ з 01.03.08 за рахунок Фонду захисту потерпілих розпочинає виплачувати страхове відшкодування за полісами ОСЦПВВНТЗ страхової компанії ЗАТ СК «Бонус».

Повідомлення про ДТП, відповідальним за яке є клієнт ЗАТ СК «Бонус», необхідно направляти до МТСБУ або факсом (044) 239-2031, або електронною поштою mtibu@mtibu.kiev.ua або звичайною поштою 02002, Київ-2, а/с 272.

Розмір відшкодування визначений чинним законодавством:

– по майну— в межах 25 500 грн. на одного потерпілого (якщо кількість потерпілих більше п’яти, то на всіх розподіляється п’ятикратний розмір ліміту відповідальності);

– по життю та здоров’ю—в межах 51 000 грн. на одного потерпілого.

Автострахування|Новини страхування Огляд преси Україна