Ліга страхових організацій України

Нові можливості від СК «ТАС»

Страхова компанія «ТАС» запропонувала своїм клієнтам новий унікальний для українського ринку механізм захисту заощаджень від інфляції – власну програму індексації.

«Страхова компанія «ТАС», як і більшість громадян нашої держави, занепокоєна падінням курсу долара та його можливою нестабільністю у перспективі. Необхідність пошуку альтернативних рішень для подальшого забезпечення високої доходності за договорами страхування зростає з кожним днем. Наші спеціалісти ретельно збирали та опрацьовували досвід провідних світових компаній, і результатом цієї роботи стало створення принципово нової для українського ринку програми індексації» – зазначає Павло Царук, Голова Правління ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» – «Проаналізувавши майбутні тенденції, сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам дійсно дієвий механізм, що дозволить не тільки не втратити на курсовій різниці, але й заробити! Таку можливість дає національна валюта. Згідно з прогнозами фінансових аналітиків гривня має потужний потенціал до стабілізації. Крім того, протягом останнього часу спостерігається зростання довіри до національної валюти з боку населення (сьогодні депозити у гривні складають більше 75% ринку банківських депозитів). А головне, що саме гривня дає можливість скористатися додатковим механізмом захисту від інфляції – індексацією».

 

Тільки у СК «ТАС» збільшення страхового внеску на певний відсоток призводить до збільшення страхового захисту та страхових сум за всіма основними ризиками на аналогічний відсоток. Таким чином, компанія пропонує клієнтам шляхом достатньо поміркованого збільшення страхового внеску значно збільшити не тільки страховий захист, але і насамперед свої заощадження (що є унікальною пропозицією на ринку). Індексація проводиться на відсоток інвестиційного доходу, оголошеного компанією за попередній рік.

 

Страхова компанія «ТАС» пропонує свою програму індексації для договорів страхування за накопичувальними програмами, валюта страхування за якими – гривня. Якщо валютою за полісом клієнта є долар США, компанія пропонує скористатися додатковою можливістю і без додаткових витрат на конвертацію змінити валюту страхування за офіційним курсом НБУ (акція триває до кінця 2008 року).

Новини страхування Україна