Ліга страхових організацій України

СГ «ТАС» виступила спонсором Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного

Страхова Група «ТАС» виступила спонсором Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного. Захід триватиме два дні – 23 та 24 серпня 2008 року у с. Красенівка та смт Чорнобай Черкаської області – на батьківщині всесвітньо відомого українця, найсильнішої людини планети Івана Піддубного.

У межах цього свята відбудеться турнір із греко-римської боротьби за участю команд з України, Польщі, Росії, Прибалтики, конкурсно-розважальна програма «Бойовий гопак», спортивно розважальна програма «Найсильніша людина свята», а також чимало інших пізнавальних, спортивних та розважальних заходів для дітей і дорослих.

Планується, що у  прес-конференції для ЗМІ, яка відбудеться у день відкриття Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного, візьмуть участь голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Ляпкало, інші посадові особи, краєзнавець, автор книги «Іван Піддубний – сила України» Марія Приліпко, автор книги для дітей «Казка про Івана Піддубного, непереможного богатиря, який прославив Україну на весь світ» Ніна Жук, а також інші відомі представники Черкащини, серед яких директор Черкаської Регіональної Дирекції Страхової Групи «ТАС» Володимир Волоха.

«Ми прагнемо постійно бути у вирі суспільних подій, адже Страхова Група «ТАС» є соціально орієнтованою компанією, а більшість застрахованих Черкаською Регіональною Дирекцією СГ «ТАС» – майже 60% від загальної кількості – становлять фізичні особи, тобто громадяни міста, – говорить директор Черкаської Регіональної Дирекції Страхової Групи «ТАС» Володимир Волоха. – Тому ми не тільки постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування клієнтів, але й беремо участь у значимих для регіону заходах. А спорт, як і страхування дає людям упевненість у собі та своєму майбутньому. В Страховій Групі «ТАС» також поважають і підтримують спорт. Зокрема, уже цього року відбулося два великих корпоративних турніри з міні-футболу, і команда Черкаської Регіональної Дирекції достойно виступила на Літньому кубку СГ «ТАС». Отже, бажаю всім учасникам Всеукраїнського свята богатирської сили добре відпочити, здобути заслужені перемоги у змаганнях та подбати про страхування того, що є для них найдорожчим – власного здоров’я, свого помешкання чи садиби, авто, тощо».

Новини страхування Україна