Ліга страхових організацій України

СК «Блакитний поліс» провела першу конференцію «Лідерів продаж»

2-5 березня 2008 року, в місті Яремча, на базі відпочинку “Карпати”, відбулася перша конференція “Лідерів продаж” Страхової компанії “Блакитний пооліс”.

На конференції було присутньо понад 50 лідерів продаж продуктів Страхової компанії “Блакитний поліс” та керівництво компанії.

Конференція “Лідерів продаж” крім обміну досвідом роботи, отримання інформації щодо страхування життя та техніки продаж продуктів Страхової компанії “Блакитний поліс” надала можливість її учасникам ще й відпочити: насолодитися красотами Карпатських гір, покататися на гірськолижних схилах, відвідати басейн, сауну, аквапарк.

В останній день конференції керівництво Страхової компанії “Блакитний поліс” нагородило дипломами, пам’ятними статуетками та ручкою Parker переможців конференції за номінаціями: “Найактивніше агентство”, “Лідер за найбільшою дохідністю”, “Лідер за найвищою продуктивністю”, “Лідер за найвищою раціональністю”, “Найкращий рекрутер”, “За розбудову мережі продаж”, “За відданість компанії”, “За стабільну роботу”.

Страхова компанія «Блакитний поліс» створена за участю профспілок підприємств газотранспортної системи України, і на сьогодні вона є єдиною фінансовою установою в Україні, яка виплачує недержавні довічні пенсії. З серпня в 2005 р. компанія почала виплати додаткових пенсій за договорами пенсійного страхування. «Блакитній поліс» – пенсійний лідер на ринку страхування життя. На 1.01.2008 року в компанії діє 11151 договір пенсійного страхування. Питома вага компанії на ринку страхування життя щодо кількості укладених договорів пенсійного страхування складає біліше 73%.

Новини страхування Україна