Ліга страхових організацій України

СК „Авіоніка” акредитована в системі ТОВ „ Укрпромбанк”

У рамках розвитку Програми стратегічного партнерства з провідними фінансово-кредитними установами України, прийнятої в АСК ”Авіоніка”, компанія 18 жовтня 2006 року отримала акредитацію в системі ТОВ „Укрпромбанк”.

На сьогоднішній день компанія вже акредитована в більше ніж 20 банках, з якими продовжується ефективне та плідне співробітництво. За словами Директора Департаменту маркетингу та реклами Лупоносова О.В.: „АСК „Авіоніка” активно розвиває перелік спеціалізованих страхових продуктів для партнерських програм співробітництва з банками. На даний час здійснюється розробка та впровадження автоматизованого програмно-технічного комплексу, що надасть змогу автоматизувати основні процеси в роботі страхової компанії, в т.ч. при роботі по сумісним проектам з банками. При цьому тарифна політика страхової компанії стає більш прозорою та зрозумілою, як для бізнес-партнерів компанії, так і для кінцевих споживачів страхових та банківських послуг.”

На думку директора департаменту по роботі з банківськими установами Н.Луценко: „Завдяки проведенню реорганізації в АСК „Авіоніка” більш ефективно налагоджуються бізнес-процеси компанії, в тому числі процеси, які пов’язані з тарифною політикою компанії. Це дозволяє як партнерам, так і клієнтам АСК «Авіоніка» більш чітко розуміти та аналізувати цінові параметри страхових послуг.”

Новини страхування Україна