Ліга страхових організацій України

СК “Енергополіс” взяла участь у “SIA’ 2005”

З 23 по 29 травня 2005 року на території НК Експоцентр України проходив безпрецедентний за своєю яскравістю та ажіотажем захід – “Київський міжнародний автосалон SIA’2005”.

Протягом семи виставкових днів на автосалоні побували біля півмільйона відвідувачів, що свідчить про успішну презентацію всіх учасників Автосалону.

Серед учасників виставки була також представлена своїм стендом Акціонерна страхова компанія “Енергополіс”. Приємно відмітити, що з кожним роком цікавість населення до страхування, а тим більше автомобільного, зростає. Співробітникам Компанії, які представляли “Енергополіс” на Автосалоні, цього року довелося працювати не покладаючи рук. Цікавість до Компанії, постійні запитання та прохання роз’яснити особливості страхування не залишалися без відповіді. Всі, хто звернувся за інформацією до “Енергополісу”, отримали вичерпні дані, включаючи розрахунок страхового платежу по кожному окремо взятому страховому ризику.

Таким чином з упевненістю можна сказати, що за сім виставкових днів АСК “Енергополіс” успішно провела роботу по розвитку культури страхування серед населення та яскраво презентувала себе як одну з провідних страхових компаній України.

Архів Новини страхування