Ліга страхових організацій України

СК «Еталон Життя» взяла участь у конференції «Розвиток каналів продажу в сфері страхування життя» (м. Москва)

Голова правління СК «Еталон Життя» Олександр Кулєшин та його заступник Тетяна Логвин взяли участь у Міжнародній освітній конференції «Розвиток каналів продажу в сфері страхування життя», що проходила 12 липня в Росії, м. Москва. Організатор конференції – всесвітня консалтингова організація в сфері страхування життя LIMRA (Life Insurance Marketing Research Association)

В рамках конференції розглядалися світова практика та перспективи страхування життя; розвиток ринку страхування життя в Східній Європі та країнах СНД; практика побудови бізнесу; організація альтернативних каналів продажу в банківському секторі; створення брокерських структур зі страхування життя; роль і функції менеджерів в агентських мережах; кадрові проблеми.

У конференції взяли участь топ-менеджери та керівники департаментів продажу провідних страхових компаній Східної Європи та країн СНД.

За словами Тетяни Логвин, найбільшу зацікавленість викликали мастер-клас «Розвиток менеджменту в структурах, що продають», який проводив Філіп Грін (Президент LIMRA Europe) і доповідь Романа Іванова (International Consultant LIMRA Europe) на тему «Джерела рекрутингу. Кадрові проблеми та роль лідерів».

Новини страхування Україна