Ліга страхових організацій України

СК «ІНГО Україна» провела разом з регіональними представництвами Європейської Бізнес Асоціації ряд зустрічей із представниками бізнес-середовища в Харкові, Львові, Донецьку й Одесі

У квітні-липні 2006 року АСК «ІНГО Україна» провела разом з регіональними представництвами Європейської Бізнес Асоціації ряд зустрічей із представниками бізнес-середовища в Харкові, Львові, Донецьку й Одесі.

На заходах із презентацією на тему «Тенденції розвитку страхового ринку. Актуальні страхові програми АСК «ІНГО Україна» виступали заступники Голови правління АСК «ІНГО Україна» Т.Рижова і Н.Нев’ядомська. Про особливості страхових програм АСК «ІНГО Україна» у вищезгаданих регіонах розповіли директори філій компанії: В.Рєзников (Харківська філія), А.Фіалковський (Донецька філія), І. Брийовський, (Львівська філія) і С.Кодруль (Одеська філія).

У доповідях були висвітлені загальні тенденції розвитку страхового ринку України, положення АСК «ІНГО Україна» на вітчизняному страховому ринку, актуальні страхові програми компанії для кожного регіону, а також досвід роботи регіональної мережі АСК «ІНГО Україна».

У зустрічах взяли участь більше двохсот представників всіх видів бізнесу, державних органів Харківської, Львівської, Донецької та Одеської областей.

На думку фахівців, які прийняли участь у заходах, «такого роду зустрічі дають можливість особисто поспілкуватися із представниками компаній, які вже є клієнтами АСК «ІНГО Україна», і придбати нові ділові контакти, що, безумовно, позитивно позначається на діяльності компанії в регіонах ».

Новини страхування Україна