Ліга страхових організацій України

СК «ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія» отримало безстрокову ліцензію на здійснення страхової діяльності у формі страхування життя

ЗАТ „ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія” отримало безстрокову ліцензію на здійснення страхової діяльності у формі страхування життя (серія АВ №299288), яка видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг 18 січня 2007 року. Компанія є членом Ліги страхових організацій України.

Додатковими гарантіями надійності ЗАТ „ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія”, стабільності її фінансового стану є ретельно розроблені програми страхування життя, а також співпраця з Мюнхенським перестраховим товариством – Munich Re, яке визнане одним з найнадійніших перестраховиків у світі.

Спеціалістами Компанії розроблені продукти зі страхування життя, які розраховані як на фізичних, так і на юридичних осіб. Створено універсальну програму „Надійне життя”, яка одночасно може бути страховим захистом та інвестицією за участю у розподілі доходів, отриманих від інвестування страхових резервів.

Команда ЗАТ „ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія”:

За цей короткий проміжок часу створено професійну команду зі страхування життя, яку очолила Галина Третьякова. Вона має дві вищи освіти: інженер та магістр фінансів. Її досвід роботи на керівних посадах на страховому ринку України складає понад 15 років. Галина Третьякова має певний авторитет громадського діяча з розвитку культури страхування та бере активну участь у роботі з удосконалення законодавчої бази українського страхового ринку.

До складу Правління Компанії увійшли:

Тетяна Майборода – заступник Голови Правління з фінансів, фінансовий директор. Економіст за фахом. Працює у галузі страхування на керівних посадах понад 10 років.

Геннадій Хавуля – заступник Голови Правлення зі страхування. Інженер за фахом. У галузі страхування працює 16 років, з яких понад 10 років працював на страховому ринку США. Має міжнародний досвід роботи з розвитку бізнес-проектів.

Олена Корнілова – заступник Голови Правління з персоналу. Лікар за фахом, має досвід роботи у страхуванні, є фахівцем з розвитку HR- ресурсів у бізнесі та політиці.

Керівники департаментів:

Андрій Косінов – очолює департамент по роботі з корпоративними клієнтами – має дві вищі освіти: лікар і фахівець управління зовнішньоекономічної діяльності. Має ступінь МВА.

Ліана Шарвадзе – очолює департамент андерайтингу, перестрахування і страхових виплат. Лікар, сертифікований фахівець з перестрахування.

Новини страхування Україна