Ліга страхових організацій України

СК «ТАС» відсвяткувала свій 8-й День народження

6 травня 2008 року ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» відсвяткувала офіційний День народження. В цей день вісім років тому компанія була зареєстрована як юридична особа.

За час діяльності компанія змінилася і зміцніла. Сьогодні СК «ТАС» має репутацію надійної фінансової установи, яка не тільки працює на ринку страхування життя, але і приймає активну участь у його розвитку.

За підсумками минулого року Страхова компанія «ТАС» ще раз підтвердила свої позиції і впевнено закріпилася у ТОП-3 операторів ринку страхування життя як національна компанія №1 за сумою зібраних страхових платежів. За загальним рівнем страхових виплат компанія на протязі останніх шести років залишається незаперечним лідером. СК «ТАС» співпрацює з кращими світовими консультантами. Партнером з перестрахування від самого початку діяльності є Мюнхенське Перестрахувальне товариство (Munich Re) – загальновизнаний світовий лідер в області перестрахування великих ризиків. За підсумками 2007 року СК «ТАС» відзначена медаллю фестивалю – конкурсу «Вибір року» в Україні у номінації «Страхова компанія року зі страхування життя». Декілька років поспіль компанія входить до рейтингу «ТОП-100. Найкращі компанії України» як одна з провідних і найдинамічніших компаній галузі. В рейтингу надійності і стабільності страхових компаній України ми маємо найвищий рейтинг Ааа.

Для утримання і покращення досягнутих результатів за участю кращих фінансових консультантів була розроблена стратегія розвитку на найближчі 5 років, що вимагає від компанії запровадження на постійній основі заходів щодо удосконаленням реалізації збутової стратегії, покращення умов роботи страхових посередників, створення та розвитку нових каналів продажів і впровадження новітніх найсучасніших технологій тощо. Команда компанії складається з молодих і енергійних людей, які мають дуже амбіційну мету «стати компанією № 1 на ринку страхування життя». Прискорена капіталізація і динаміка фінансових показників дозволяю СК «ТАС» постійно підтримувати швидкі темпи розвитку  для досягнення мети.

Новини страхування Україна