Ліга страхових організацій України

СК «Українська страхова група» провела навчальний семінар для 150 працівників регіональної мережі

«Українська страхова група» провела навчальний семінар для керівників та співробітників регіональних підрозділів. Захід відбувся 21-22 грудня 2007 року в санаторному комплексі «Пуща озерна». Учасниками семінару стали близько 150 співробітників «Української страхової групи», що працюють у філіях компанії на всій території України.

Вітальну промову проголосив Голова Правління Нельга Павло Олександрович. Він розкрив для присутніх окремі аспекти стратегії розвитку австрійської групи та плани щодо роботи СК «Українська страхова група» в її складі. Зеєв Хадар запевнив, що керівництво Vienna Insurance Group вважає придбання «Української страхової групи» гарним здобутком на українському ринку. Представник австрійського акціонера задоволений організаційною структурою та помітною динамікою компанії за останні кілька років. Зеев Хадар висловив довіру місцевому менеджменту компанії та підтримку обраного ним курсу розвитку «Української страхової групи».

 

Навчальну програму було розділено на три частини. Семінар для директорів філій провів Заступник Голови Правління Лисенко Борис Борисович. Навчання та тестування бухгалтерів регіональних підрозділів компанії здійснювала Фінансовий Директор Федотова Олена Станіславівна. Начальники безбалансових підрозділів та заступники директорів філій заслухали виступи андерайтерів «Української страхової групи» за напрямками особистого, медичного страхування та страхування майна, автотранспорту.

 

Значна частина семінару була присвячена питанню врегулювання збитків. По завершенні навчальної частини, філії успішно захистили своє право на самостійну виплату страхових відшкодувань у межах, затверджених правлінням, лімітів.

 

Такі семінари для співробітників «Української страхової групи» відбуваються регулярно. Адже компанія приділяє велику увагу професійному рівню свого персоналу та менеджменту. З іншого боку, докладає значних зусиль для збереження їх лояльності. У жовтні 2007 року кількість співробітників компанії на всій території сягнула 560 осіб.

Новини страхування Україна