Ліга страхових організацій України

СК «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА» СТАЛА ЧЛЕНОМ ТПП

ЗАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» стала членом Київської Торгово-Промислової Палати. Сертифікат, яким підтверджується даний факт, компанія отримала 27 березня 2007 року.

Здобувши членство в Київській ТПП, «Страхова компанія «Українська страхова група» отримала змогу розширити коло партнерів та представити власні послуги широкому колу вітчизняних та іноземних компаній.

До основних завдань своєї організації Київська ТПП відносить сприяння розвитку підприємств регіону на внутрішньому й міжнародному ринках. З цією метою проводить ряд заходів, серед яких: ділові зустрічі представників вітчизняних та закордонних компаній, зацікавлених у співпраці; виставки та ярмарки національного й міжнародного рівнів; практичні семінари та круглі столи з питань торгово-підприємницької діяльності тощо.

На сьогодні ЗАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» є членом кількох професійних організацій таких, як ЛСОУ, МТСБУ, Асоціація «Страховий бізнес», МСБУ та ін. На початку 2007 року компанія також приєдналась до Комітету ЛСОУ з питань страхування ризиків в аграрному секторі та Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України.

Новини страхування Україна