Ліга страхових організацій України

СК «Українська страхова група» виплатила близько 600 тис. грн. за викрадене авто

30 листопада 2007 року СК «Українська страхова група» здійснила ряд великих виплат фізичним особам за договорами КАСКО.

Однією з найбільших виплат стало відшкодування 571 417 грн. власнику BMW X5. Автомобіль було викрадено 23 серпня цього року біля дому страхувальника, на одній із центральних вулиць Києва.

У ході оперативно-пошукових робіт, що тривали три місяці, автомобіль знайдено не було. Постанову про призупинення кримінальної справи органами МВС було винесено 23 листопада, що стало підставою для здійснення страхової виплати. Компенсацію страхувальник отримав 30 листопада.

Цього ж дня було виплачено 91 059 грн. фізичній особі – власнику Mitsubishi Pajero Sport, 2007 року випуску, на відновлення після ДТП. Транспортна пригода сталася 19 листопада 2007 року. Після випадіння першого снігу на слизькій дорозі водій не впорався з керуванням, та автомобіль знесло в кювет. Це друге відшкодування, сплачене СК «Українська страхова група» цьому ж страхувальнику. Раніше він отримував відшкодування в результаті повного знищення в ДТП авто Mitsubishi Lancer.

За 9 місяців 2007 року СК «Українська страхова група» виплатила 45,2 млн. грн. Завдання компанії – допомогти клієнту якомога швидше повернутися до звичного темпу життя, отримавши страхове відшкодування. Саме тому бізнес-процеси в «Українській страховій групі» налагоджені таким чином, щоб система врегулювання збитків була максимально простою, зручною та оперативною.

Новини страхування Україна