Ліга страхових організацій України

СК «Універсальна» – «Лідер товарів та послуг України»

ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» стала лауреатом щорічної Всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України», що проводиться під патронатом Президента України Віктора Ющенко.

Страхову компанію «Універсальна» було нагороджено «За вагомий внесок у економічне зростання держави» відзнакою «Лідер товарів та послуг України 2007».

 

За словами генерального директора «Універсальної» Олександра Павленка, нагорода в першу чергу є доказом високої оцінки, яку ставлять компанії її клієнти.

 

«Щодня ми задовольняємо потреби тисяч громадян і робимо усе, щоб наблизити показники страхової галузі до міжнародних стандартів. Визнання компанії лідером послуг у своїй сфері є стимулом до подальшого розширення та розвитку нашого бізнесу», – підкреслив О. Павленко.

 

Відзнакою «Лідер товарів та послуг України» нагороджуються кращі організації України згідно з проведеним опитуванням серед органів державного управління, асоціацій, спілок, громадських об’єднань, авторитетних фахівців тощо.

 

Серед основних завдань всеукраїнської акції – сприяння ефективному розвитку випуску високоякісної продукції та надання послуг в Україні підприємствами різних форм власності, посилення позицій українських промисловців і підприємців на світовому ринку.

 

Новини страхування Україна