Ліга страхових організацій України

СК «Універсальна» організувала «страховий бум»

Під егідою «Універсальної» відбувся місячний всеукраїнський PR-проект «Страховий ринок України. 15 років досвіду».

На основі даного заходу в кількох областях України було започатковане створення регіональних об’єднань страховиків для лобіювання інтересів перед державними органами, підприємництвом та ринком послуг фізичних осіб. Очікується, що даний проект започаткує не тільки ріст регіонального ринку страхування, але й підвищить авторитет страхування вцілому. 

 

Як результат, світ побачили сотні публікацій в друкованих ЗМІ, більше 600 сюжетів, програм, інформаційних повідомлень на радіо та телебаченні, активне поширення інформаційних повідомлень в Інтернет-виданнях.

 

Станом на сьогодні (15.11) проект «Страховий ринок України. 15 років досвіду» відбувся у переважній більшості обласних центрів України а також у декількох районних. До участі у круглих столах були долучені представники страхових компаній, банків, місцеве підприємництво та представники ЗМІ.

 

Зміст публікацій – детальні пояснення щодо нюансів законодавства, єдиної тарифікації, медичного страхування, страхування власників транспортних засобів, актуальні питання розвитку страхової справи, які надали професійні фахівці «Універсальної» та керівники більше ніж двох десятків інших страхових компаній.

Новини страхування Україна