Ліга страхових організацій України

СК «Універсальна» посіла друге місце у рейтингу з туристичного страхування

Страхова компанія «Універсальна» посіла друге місце у рейтингу видання «Український туризм». Даний рейтинг висвітлює кількість укладених протягом 2007 року договорів щодо комплексного страхування подорожуючих за кордон та по Україні.

Кількість укладених «Універсальною» договорів у 2007 році склала 197 784 од.

«Позиція «Універсальної» у рейтингу видання «Український туризм» свідчить про якість та відповідність запропонованих програм страхування вимогам подорожуючих, є показником високої довіри до компанії з боку клієнтів. Протягом цього року ми плануємо і надалі нарощувати потужності, щоб стати лідером у галузі туристичного страхування України», – зазначила Наталія Тимчій, заступник директора департаменту продукт-менеджменту ВАТ «Страхова компанія «Універсальна».

Страхова компанія «Універсальна» пропонує послуги з туристичного страхування для подорожуючих за кордон за п’ятьма програмами:

Visit – договір з мінімальним, але достатнім об’ємом страхових послуг, щоб дотриматися всіх формальних вимог для здійснення подорожі за кордон.

Optimal – договір для членів Асоціації міжнародних автомобільних перевізників, який враховує особливі потреби водіїв дальніх рейсів.

Tourist – договір для туристів, що дозволить впевнено почуватись під час подорожі. Цей договір оптимальний за співвідношенням ціни та якості.

Classic – договір для бізнес-подорожей, класичний європейський набір страхового сервісу.

Premium – договір для найвибагливіших клієнтів, які прагнуть мати повний страховий захист під час подорожі за кордон.

Для подорожуючих по Україні в страховій компанії «Універсальна» діє програма комплексного страхування «Мандрівник».

Новини страхування Україна