СК «Універсальна» виплатила майже 60 тис. грн за договором страхування КАСКО

Страхова компанія «Універсальна» виконала свої зобов’язання перед клієнтом за договором страхування КАСКО, виплативши відшкодування в розмірі 59 431,72 грн за пошкоджений в результаті ДТП Mitsubishi Lancer.

Страхова подія сталася в центрі міста Києва у час пік. Водій, власниця застрахованого Mitsubishi Lancer, повертаючи, не змогла уникнути зіткнення із автомобілем Geely. В результаті аварії ніхто з водіїв не постраждав, однак обидва ТЗ отримали значні пошкодження, зокрема в Mitsubishi Lancer було деформовано передню частину кузова: крила, капот, бампер, дверцята, колесо тощо.

Автомобіль Mitsubishi Lancer був застрахований в «Універсальній» по КАСКО за ризиками: ДТП, пожежа, стихійні лиха, викрадення, протиправні дії третіх осіб. Страхове відшкодування сплачено за ризиком ДТП у найкоротший термін.

Новини страхування Україна