Ліга страхових організацій України

СК «Універсальна» застрахує майно «Київстар Дж.Ес.Ем.»

ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» перемогла у тендері «Страхування приміщень філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» у м. Львові», метою якого був вибір Страховика для здійснення страхування офісних, складських, офісно-технологічних приміщень та приміщень під базові станції у м. Львові та в усіх відділеннях Західного регіону.

Рішення прийнято на засіданні тендерного комітету філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» у м. Львові 28 лютого 2008 року.

 

Період співпраці зі страхування майна з філією ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» у м. Львові – 1 рік.

 

«ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» приділяє велику увагу страхуванню майна та персоналу компанії, а також уважно відноситься до вибору постачальників послуг, зокрема в такому важливому питанні як страхування», – зазначив менеджер зі зв’язків з громадськістю філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» у м. Львові Віктор Гальчинський.

 

За словами головного методолога департаменту продукт-менеджементу ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» Людмили Черняховської, рішення оператора було прийнято на користь «Універсальної», оскільки вона найповніше відповідала критеріям ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.», які вони висували до своїх потенційних партнерів.

 

Вимогами до страховика у тендерній документації філії ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.» у м. Львові були: наявність відповідних документів (ліцензії) на право надання послуг зі страхування майна, можливість страхування майна у всіх обласних центрах Західної України, покриття широкого спектру страхових ризиків, наявність перестрахувальної компанії тощо.

Новини страхування Україна