Ліга страхових організацій України

СК «UTICO» – серед лідерів рейтингу стійкості страхових компаній

За результатами діяльності в 2007 році та першому півріччі 2008 року ЗАТ “Українська транспортна страхова компанія” (UTICO) увійшла до групи «А» рейтингу страхових компаній та посіла в цій групі 7-е місце. Такі дані опубліковано в щорічному рейтингу стійкості страхових компаній РА «Эксперт-Рейтинг», який видано в вересні 2008 року.

До групи «А» входять компанії з найвищим рівнем стійкості, які проявили ініціативу добровільно розкрити інформацію щодо своєї діяльності та продемонстрували рівень своєї опірності щодо несприятливих факторів. Крім цього, критерієм у визначенні стійкості компанії стали її фінансові показники діяльності, масштабність, актуарна стратегія, диверсифікація платежів та перестрахувального портфелю, якість та кількість наданих даних, в т.ч. надання звітів за формами Держфінпослуг України.    

ЗАТ «УТСК» (UTICO) вже третій рік поспіль отримує високий рівень стійкості РА «Эксперт-Рейтинг», що говорить про незмінність принципів зростаючої динаміки роботи компанії, фінансової стійкості та її відкритість.

Нагадуємо, що ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) засновано в 1994 році та надає широкий спектр послуг як юридичним, так і фізичним особам з напрямків майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності.

Статутний фонд компанії складає 133,96 млн. грн.

Регіональна мережа компанії дозволяє надавати страхові послуги по всій території України.

UTICO щорічно входить до “Національного Клубу страхової виплати” з початку його створення в 2001 році.

Новини страхування Україна