Ліга страхових організацій України

СК «VAB СТРАХУВАННЯ» ЗАЛУЧАЄ СПРАВЖНІХ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Компанія «VAB Страхування», укріплюючи свою позицію на українському фінансовому ринку, зміцнює свій фінансово-економічний блок. Приймаючи до уваги позитивні результати діяльності в минулому фінансовому році, компанія вирішила впевнено йти до нових результатів, щоб бути надійною опорою для своїх клієнтів, і залучає для цього найкращих фахівців у галузі страхування.

Зокрема, на одну з найвідповідальніших посад – головного бухгалтера – призначено справжнього професіонала своєї справи Михайла Грабара.

М.Грабар народився 16.06.1950 р. У 1977 р. закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут і отримав фах – економіст. У страхуванні він майже 37 років. До початку роботи в компанії «VAB Страхування» М.Грабар працював з 2002 до 2007 року в ЗАТ “Страхова компанія “Інкомстрах” на посадах: головного бухгалтера, заступника Голови Правління-головного бухгалтера; з 1995 до 2002 рр. – головним бухгалтером НАСК “Оранта”, з 1972 до 1995 рр. у Тернопільській обласній дирекції НАСК “Оранта”, на посадах: ревізора, старшого ревізора, головного бухгалтера. До того часу був інспектором Чортківської районної інспекції державного страхування.

Новини страхування Україна