Ліга страхових організацій України

СК «Вексель» організувала семінар з програм медичного страхування

СК «Вексель» є партнером з добровільного медичного страхування ряду підприємств, а також приватних осіб.

Зокрема з початку цього року 3 729 працівників аеропорту “Бориспіль” отримали гарантію високоякісного медичного обслуговування у найкращих відомчих та комерційних медичних закладах України. За півроку СК “Вексель” направила 975 322,72 тис. грн. на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням першої медичної допомоги, поліклінічного та стаціонарного лікування з повним медикаментозним забезпеченням. Нагальним завданням страховика у сучасних умовах є популяризація добровільного медичного страхування, а також удосконалення механізмів страхового захисту. У компанії на постійній основі працює Школа страхового консультанта, з цією ж метою регулярно проводять семінари для співробітників і усіх бажаючих поглибити свої знання страхової справи.

У семінарі «Особливості страхових продуктів добровільного медичного страхування», що був проведений СК «Вексель» в останні дні липня, взяли участь співробітники страхової компанії, які безпосередньо займаються продажем страхових продуктів і супровідним обслуговуванням клієнтів. Підсумок роботи управління добровільного медичного страхування (ДМС) за перше півріччя 2007 року окреслив стан і перспективи розвитку цього виду страхування як в цілому по Україні, так і в регіонах, виявив деякі проблеми просування страхових продуктів. У форматі “круглого столу” учасники семінару мали змогу висловити своє бачення розвитку медичного страхування в державі, зокрема дати оцінку діяльності страхової компанії у цьому напрямку. Перспективи ДМС, без сумніву, визначаються подальшим розвитком вітчизняної медицини загалом, для якої нагальною проблемою залишається встановлення адекватної вартості медичних послуг, можливо, перехід на платну медицину.

Незаперечним здобутком семінару стало те, що шляхом активного обговорення і палкої суперечки між його учасниками все ж вдалося дійти спільного погляду на перспективи ДМС і намітити шляхи удосконалення роботи усіх підрозділів компанії в напрямку активізації продаж продуктів по програмах добровільного медичного страхування.

Новини страхування Україна