Ліга страхових організацій України

СК «Вексель» отримала нові безстрокові ліцензії

СК «Вексель» отримала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) та добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

Відтак, згідно з зареєстрованими Держфінуслуг України Правилами добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), власники морських, річкових та інших суден мають можливість застрахувати свої майнові інтереси, пов’язані з володінням, користуванням або розпорядженням такими суднами. Правилами страхування передбачаються різноманітні покриття, зокрема відповідальність страхової компанії за знищення та/або пошкодження суден. Слід також сказати, що страхувальник має змогу отримати страховий захист і від різних небезпек, які можуть виникнути в процесі будівництва судна.

Згідно з Правилами добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту, СК “Вексель” здійснює страхування відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб чи навколишньому природному середовищу при експлуатації належних страхувальнику суден, зокрема відповідальності за вантаж, який перевозиться або перевезений на судні; за майно на судні; за зіткнення судна з іншим судном або суднами; за пошкодження плавучих та нерухомих об’єктів;за забруднення; за збиток, заподіяний фізичним особам. У рамках страхування відповідальності власників водного транспорта СК “Вексель” пропонує страхування витрат, пов’язаних з юридичним захистом прав та майнових інтересів страхувальника.

 

СК “Вексель” має багаторічний досвід страхування великого та маломірного водного транспорту. Зокрема, клієнтами компанії були такі великі підприємства, як Київський суднобудівний-судноремонтний завод, чимало яхт-клубів в Україні, морські та річкові перевізники, що здійснюють рейси Чорним та Азовським морями.

Новини страхування Україна