Ліга страхових організацій України

СК «Вексель» розширює коло партнерів

ЗАТ “Український Процесінговий центр” з-поміж 9 пропозицій від страховиків визнало пропозицію з добровільного медичного страхування страхової компанії “Вексель” найкращою і найвигіднішою для страхування своїх співробітників.

Відтак 60 працівників підприємства отримали гарантію високоякісного медичного обслуговування на випадок травмування, захворювання, загострення хронічної хвороби, медикаментозного забезпечення впродовж 2008 року у найкращих відомчих та комерційних медичних закладах України. Програмою страхування “Еліт-максі” передбачено надання амбулаторно-лікарняної допомоги, стаціонарної, швидкої та невідкладної, а також стоматологічної у більш ніж 260 провідних лікувальних закладах і поліклінічних відділеннях по всій Україні. До послуг клієнтів компанії – велика кількість мереж аптечних закладів по всій Україні.

Особливість страхового захисту, який отримують співробітники ЗАТ, полягає у відсутності необхідності самому застрахованому піклуватися про звернення за медичною допомогою та про сплату за отримані послуги. Клієнт СК “Вексель” у разі потреби повинен лише зв’язатися з представником асистансу, вказати на номер індивідуальної картки і повідомити йому причину звернення. Організацію медичної допомоги, координацію і супровід застрахованої  особи упродовж усього терміну лікування здійснює власний асистанс СК “Вексель”, що дозволяє максимально ефективно та швидко будувати взаємодію страхової компанії та медичного закладу в разі хвороби або нещасного випадку із застрахованим.

Страхова сума, згідно з договором страхування, становить 130 тис. грн. на одного застрахованого на рік. Загальна страхова сума для усіх застрахованих працівників ЗАТ “Український Процесінговий центр” складає 8 млн. 180 тис. грн.

Новини страхування Україна