Ліга страхових організацій України

СК «ВЕСКО» (AXA Group) отримала найвищий кредитний рейтинг

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оголосило про підвищення рейтингу стабільності страхової компанії «ВЕСКО» до найвищого рівня за національною шкалою – uaAАА.

Рівень оцінки uaAАА означає найвищу ймовірність того, що компанія буде стійкою до впливу несприятливих факторів у майбутньому. Приймаючи рішення про підвищення рейтингу, рейтингове агентство керувалося, у першу чергу, виникненням високого рівня зовнішньої підтримки, що стало можливим у зв’язку із успішною зміною акціонерів.

За підсумками року валові премії СК «ВЕСКО» виросли на 37,08%, що на 7,54% більше, ніж аналогічний показник 2006 року. Темпи приросту валових премій компанії за 2007 рік випередили темпи росту ринку класичного страхування в Україні. Це свідчить про те, що не дивлячись на зміну акціонерів, компанії вдалося збільшити свою присутність на ринку.

Сумарний об’єм валових премій СК «ВЕСКО» та СК «Український Страховий Альянс» –  компаній, котрі увійшли до групи AXA Україна – склали 421,537 млн грн. За оцінками рейтингового агентства, це складає близько 7% ринку класичного страхування в Україні.

Новини страхування Україна