Ліга страхових організацій України

СК «Юпітер» демонструє високий рівень зростання за 2006 рік.

СК «Юпітер» підвела підсумки своєї діяльності за 2006 рік. Першочерговим завданням компанії у минулому році було якісно оцінити результати діяльності в Україні через призму європейських стандартів, адже основним акціонером компанії є один з провідних страховиків Центральної та Східної Європи – Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. І тому всі сили Страхової компанії життя «Юпітер» були спрямовані на забезпечення стабільного, прибуткового бізнесу у повній відповідності із законодавством та вимогами ринку як запоруки динамічного подальшого розвитку.

Увагу привертають основні фінансові показники СК «Юпітер», що як кількісно, так і якісно змінилися у кращий бік, і станом на 31.12.2006 рік були такими: статутний капітал – 21 049,8 тис.грн., cтрахові резерви збільшилися на 45% і склали 6 247,5 тис. грн.. (2005 рік – 4 297 тис.грн.). Балансові активи становлять 29 035,6 тис.грн., підвищившись на 22% (2005 рік – 23 864,0 тис.грн.). На 9% збільшився показник валових премій і складає 3 900 тис.грн. (2005 рік – 3 593 тис. грн.). Податок на прибуток від звичайної діяльності складає 869,8 тис. грн. Прибуток від звичайної діяльності становить 752 тис.грн.). Інвестиційний дохід за укладеними договорами становить 9,3 % річних в Євро.

Високими темпами протягом 2006 року реалізовувалися наступні продукти:

Довгострокове накопичувальне страхування з можливістю додаткового страхування на випадок 1 групи інвалідності.

Страхування життя позичальників кредиту.

У найближчих планах компанії – виведення на ринок нових страхових продуктів, що більше відповідатимуть зростаючим вимогам ринку, споживачів та створюватимуть конкурентноздатні умови співпраці з партнерами; інтенсифікація співпраці із посередниками; розвиток власної агентської мережі; активізація співпраці у рамках Vienna Insurance Group.

Узагальнюючи підсумки результатів діяльності СК «Юпітер» потрібно відмітити, що на сьогоднішній день компанія впевнено розвивається на ринку страхування життя і демонструє європейські стандарти якості страхових програм та обслуговування клієнтів. Стратегічна платформа СК «Юпітер»в обличчі Vienna Insurance Group створює всі основні умови для активізації діяльності компанії на українському ринку сучасних страхових послуг. Тому СК «Юпітер» у 2007 році ставить перед собою амбітні реалістичні завдання, обумовлені високим ринковим потенціалом компанії та європейською концепцією розвитку Vienna Insurance Group.

Новини страхування Україна