Ліга страхових організацій України

СК «Юпітер» розпочала співпрацю з «ОВБ Алфінанц Україна»

10 травня 2007 року було підписано угоду про співпрацю між СК «Юпітер» та „ОВБ Алфінанц Україна” – дочірньою структурою OVB Holding AG – однією з провідних установ з надання фінансових послуг, яка працює на ринках більш ніж 14 європейських країн.

Співпраця реалізовуватиметься у рамках активного розвитку обох компаній на українському ринку фінансових послуг. Запорукою успіху цього проекту безумовно є вже налагоджена успішна співпраця OVB Holding з Vienna Insurance Group у Європі. На теперішньому етапі партнери планують співпрацювати на основі дистрибуції та продажу програм накопичувального страхування життя СК «Юпітер». У майбутньому не виключеним є перехід до більш масштабної співпраці на базі комплексних фінансових рішень для клієнтів, враховуючи їхні кредитні потреби.

З самого початку заснування у 1970 році, головним завданням OVB Holding AG є консультації, зорієнтовані на потреби клієнта та його приватний бюджет: страховий захист, накопичення капіталу, пенсійне забезпечення, придбання нерухомості. На даний час OVB надає консультації понад 2,5 млн. клієнтів та працює з понад 100 солідними компаніями-партнерами. Штат OVB Holding AG перевищує 9600 співробітників.

Новини страхування Україна