Ліга страхових організацій України

СК «Юпітер страхування життя Вієнна Іншуранс Груп» підтвердила найвищий рейтинг (Ааа) фінансової стійкості та відкритості

17 вересня в журналі «Експерт-Україна» був опублікований традиційний щорічний (pi)-рейтинг стійкості страхових компаній. За даними рейтингового дослідження Закрите акціонерне товариство «Юпітер страхування життя Вієнна Іншуранс Груп» увійшло до групи найбільш стійких та відкритих компаній сектору страхування життя України та отримало найвищий рейтинг – “Ааа”. В цьому році найвищу оцінку отримали лише 17 компаній із страхування життя з 67, зареєстрованих на ринку.

Дослідження здійснювалося на основі інформації, отриманої від страхових компаній на добровільній основі, а також взятої з відкритих джерел. Основною метою рейтингового дослідження було визначити найбільш стійкі та інформаційно відкриті страхові компанії України.

 

Фінансова стійкість Закритого акціонерного товариства «Юпітер страхування життя Вієнна Іншуранс Груп» вже не вперше оцінюється так високо. Найвищий рейтинг надійності був присвоєний Компанії і в 2006 році. Це свідчить про те, що СК «Юпітер» не тільки має високий рівень здатності виконувати свої зобов’язання перед клієнтами, а й є стабільною компанією. Шляхом проходження щорічного рейтингу СК «Юпітер» підтверджує свій високий статус та факт впевненого розвитку, запроваджуючи високі європейські стандарти ведення бізнесу Vienna Insurance Group, до складу якої вона входить з 2004 р.

Новини страхування Україна