Ліга страхових організацій України

СК «Юпітер», Vienna Insurance Group отримала нову безстрокову ліцензію

ЗАТ СК „Юпітер Вієнна Іншуранс Груп” отримала нову безстрокову ліцензію (серія АВ №377524 від 10.01.2008 року) на здійснення діяльності у формі добровільного страхування життя.

Ухвала видачі нової ліцензії з боку Держфінпослуг свідчить про безумовну відповідність показників та в цілому діяльності СК «Юпітер»  законодавству України та регуляторним актам, адже цей державний орган вже заслужив стійку репутацію суворого професійного вартового порядку на фінансовому ринку України.

Безстрокова ліцензія є особливим показником позиції компанії на ринку страхування життя, адже її наявність означає додаткові гарантії довгострокової стабільності і надійності СК «Юпітер», Vienna Insurance Group, та виконання нею зобов’язань перед клієнтами, термін яких становить десятки років.

За роки діяльності компанії на українському ринку страхування життя незмінною традицією стало чітке дотримання законодавства України, зокрема бездоганне виконання всіх податкових зобов’язань, що дозволяє ЗАТ СК „Юпітер Вієнна Іншуранс Груп” володіти винятково високою репутацією в Україні  та відповідати стандартам  Vienna Insurance Group.

ЗАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» й надалі використовуватиме свій високий потенціал та вже досягнуті результати для втілення стратегічних проектів, що спрямовані на побудову високопрофесійного страхового бізнесу та соціального забезпечення  українського населення.

Новини страхування Україна