Ліга страхових організацій України

СК «Юпітер» взяла участь у круглому столі «Україна-Австрія. Що заважає спільній справі?»

23 квітня 2007 року представники СК «Юпітер» взяли участь у круглому столі «Україна-Австрія. Що заважає спільній справі?», який був організований видавництвом «Економіка» та проведений у австрійському посольстві.

У заході взяли участь Надзвичайний і Уповноважений Посол Австрії в Україні пан Вукетич, представники міністерств та відомств, які беруть участь у забезпеченні міжнародних стосунків, керівники провідних компаній з австрійським капіталом. Окрім СК «Юпітер» сектор фінансових послуг був представлений СК «Дженералі-Гарант», СК «Граве-Україна», Райффайзен Банк Аваль та Престиж Банк.

Учасники активно поділилися думками щодо гуманітарних цінностей, які несе з собою в Україну австрійський капітал; обсягів та напрямків інвестицій, проблем налагодження ефективної співпраці.

Представники СК «Юпітер» зокрема зазначили, що гуманітарна цінність австрійського капіталу в Україні полягає у запровадженні цивілізованого розвитку ринку, який базується на задачах суспільства, держави, загальнолюдських цінностях та ринкових законах, ігноруючи корумпований підхід та владні зв’язки. Також гуманітарність австрійських інвестицій полягає у використанні та пропаганді соціально-орієнтованої організації праці. Працівники СК «Юпітер», наприклад, зацікавлені у роботі в компанії не лише конкурентними умовами оплати праці, але й активною участю компанії в їх особистому та професійному розвитку. Також було зазначена активна позиція СК «Юпітер», як відповідального та дисциплінованого платника податків, що безпосередньо стосується підтримки та розвитку соціального захисту Українців. Та й сам бізнес страхування життя є соціально-орієнтованою практичною формою економічних відносин, який більш багатьох інших несе в собі гуманітарні цінності, реалізує та примножує їх.

Щодо проблем, які заважають ефективній співпраці, було зазначено, перш за все нестабільне законодавство та нестандартизовані підзаконні процедури, які призводять до майже вільної трактовки законів адміністративними структурами та особисто службовцями. СК «Юпітер» також приєдналася до побажань всіх учасників зробити процедуру оформлення віз для представників з австрійським капіталом більш спрощеною, а також створити щось подібне до клубу, який взяв би на себе організацію корисних заходів для компаній з австрійським корінням.

Наприкінці пан Вукетич висловив подяку всім учасникам та запевнив, що зробить все можливе для вирішення зазначених проблем та сприяння розвитку Українсько-Австріського партнерства.

Новини страхування Україна